Kit Diagnostic Control

SADA PRVNÍ ÚROVNĚ DIAGNOSTIC CONTROL

V každém protokolu pro otevření zubních ordinací po onemocnění Covid-19 je povinnost preventivně kontrolovat některé životně důležité parametry pacientů a operátorů, proto společnost Tecno-Gaz prostudovala diagnostickou kontrolní sadu první úrovně, uloženou v praktické přenosné tašce.

Sada obsahuje přístroje vysoké profesionální diagnostické hodnoty, speciálně navržené pro lékařskou / stomatologickou oblast.

Sada se skládá z následujících zařízení:

 • Pulzní oxymetr
 • Infračervený teploměr
 • Tlakoměr
 • Taška na přenášení

PULZNÍ OXIMETR VITAL TEST

Vital test je profesionální pulzní oxymetr určený pro použití ve stomatologii.

Produkt má velmi vysokou úroveň, v řadě Tecno-Gaz je již léta:

 • umožňuje měření oxymetrie (koncentrace kyslíku v krvi), srdeční frekvence, frekvence a plesmografické vlny.
 • Je jednoduchý a plný funkcí, lze jej dodat se speciální podpěrou určenou k upevnění na stomatologickou soupravu, stěnu nebo stojan.
 • Intuitivní, snadno čitelný LDC displej s duální funkcí, bodovým ovládáním nebo konstantním SPO2 a ovládáním srdečního tepu.


INFRAČERVENÝ TEPLOMĚR

Tecno-IR je profesionální bezdotykový infračervený teploměr.

 • Díky infračervenému senzoru je schopen rychle a přesně (přesnost +/- 0,1°) detekovat teplotu osoby ve vzdálenosti až 5 cm od povrchu těla.
 • Po nasměrování terminálu na vzdálenost 3-5 cm stačí pouhé stisknutí tlačítka a TECNO IR detekuje teplotu okamžitě a přesně bez nutnosti jakéhokoli kontaktu.
 • Teplota se odečítá na podsvíceném multifunkčním displeji. Zařízení má palubní desku pro správu až 32 pamětí.
 • Malé rozměry a extrémně snadno ovladatelné zařízení vám umožní rychle změřit teplotu veškerého personálu a různých pacientů, kteří přicházejí do zubní ordinace.

TLAKOMĚR

Plně automatické měření a zaznamenávání výsledků, má extrémně intuitivní a nezbytné uživatelské rozhraní, takže si můžete nezávisle měřit krevní tlak jednoduchým a pohodlným způsobem s následným zlepšením spolehlivosti dat detekovaných zařízením pomocí oscilometrické metody.

Inflační technologie přístroje funguje tak, že se manžeta nafoukne na hodnotu právě dostatečnou k detekci krevního tlaku a srdeční frekvence, čímž se nejprve identifikuje hodnota diastolického tlaku, poté pokračuje postupné nafukování, dokud není identifikována hodnota systolického tlaku, bezprostředně poté nafukování skončí a vyfukování manžety začíná rychle.

S tímto systémem je měření pohodlné natolik, že je procedura dokončena dříve, než pacient stihne vnímat pocit stáhnutí. Díky velké manžetě je produkt okamžitě použitelný bez ohledu na velikosti paže, čímž se zabrání nákupu dalšího příslušenství. Záznam dat nalezených přístrojem je automaticky uloženo do paměti (max. 60 měření) stejně jako výpočet průměrné hodnoty posledních 3 měření.

Zařízení je napájeno výměnnými bateriemi a může se pochlubit klinickou validací přesnosti ESH.