Aqua Plus

Sterilizace nástrojů, prevence křížové infekce a řešení biologického nebezpečí

Automatizovaná dezinfekce a čištění všech nástrojů v "myčko-dezinfektoru" je ideálním řešením pro zajištění ochrany pacientů a bezpečnosti ošetřujícího personálu. Aqua Plus nabízí různé programy, které splňují mnohá a různorodá očekávání různých zubních a lékařských praxí. Aqua Plus je založen na nejmodernějších technologiích pro správu používaných nástrojů. Je k dispozici ve dvou modelech, stolní nebo zapuštěné pod pracovní desku.

KONTROLA BIOFILMU

JEDINEČNÝ

A INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

3 přístupné a vyjímatelné filtry umožňují důkladné a snadné čištění vnitřku a zabraňují jakémukoli zbytkovému vodnímu zdroji biofilmu a bakterií. Patentovaný systém ETS (Empty Total System) zajišťuje dokonalou hygienu zevnitř Aqua Plusu. Tento jedinečný a inovativní přístup zdůrazňuje koncepci kontroly biologického nebezpečí do nejmenších detailů.

EFEKTIVNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ

DVĚ MYCÍ RAMENA


Dvě mycí ramena zajišťují intenzivní mytí a čištění nástrojů a prvků přítomných v nádrži. Plně odnímatelná, ramena lze snadno kontrolovat a čistit, což zajišťuje nepřetržitý provoz a snižuje nároky na údržbu.

SUŠENÍ

NEJVYKONNĚJŠÍ VENTILÁTOR
NA TRHU

Dokonalé sušení je základním prvkem při rozhodování, protože zákazníci na konci cyklu nemají rádi mokré nástroje. Aqua Plus je v tomto oboru na špici. Nucené dynamické sušení zajišťuje nejvýkonnější ventilátor na trhu. Všechny nástroje jsou dokonale vysušené zvenku i zevnitř. Horký vzduch, dezinfikovaný filtrem HEPA 14, prochází mycími rameny a mycí lištou rotujících nástrojů a zajišťuje dokonalé vysušení i uvnitř násadců. Čas a teplota sušení jsou programovatelné.