Operační a chirurgické světlo

Nové světlo Orion Light

Nízká hmotnost a snadná manipulace: Light.

Na základě nepřímého světla, patentované a tedy unikátní technologie, nabízí ORION LIGHT stejnou kvalitu světla jako ORION 40DS a ORION TECH, ale s vyšší ovladatelností. ORION LIGHT je nejnovějším přírůstkem v řadě ORION od společnosti TECNO-GAZ. První lampa ORION byla uvedena na trh v roce 2011. Za 10 let se chirurgická světla ORION stala zárukou v osvětlení pro zubní chirurgii a implantologii.

Dvě pole osvětlení

Kruhové pole 24 cm. Eliptické pole 20 x 14 cm. Ústa měří 7 x 5 cm, ale při bočním nebo vertikálním pohybu se jejich (virtuální) rozměr zvětšuje.

Jednotná intenzita

Intenzita zvolená mezi 40 000 a 140 000 luxy je konstantní skrz celý osvětlený bod. Všechny části úst ve všech polohách tak dostanou stejnou intenzitu a stejnou barvu. To umožňuje pohyb ústy pacienta, aniž by bylo nutné manipulovat s lampou.

Dvě teploty barev

Dvě teploty pro přesné použití osvětlení, bezpečnější provoz a vysoce kvalitní výsledky. Ideální oblast použití (implantologie a chirurgie)

Stomatologie nebo chirurgie?

Maximální svoboda volby!

Volba barevné teploty: vhodná pro zvýraznění anatomických struktur
Diagnostika měkkých/tvrdých tkání
Ideální uplatnění: implantologie, chirurgie, diagnostika

Zubní funkce

OSVÍCENÉ POLE

Osvětlené pole funkce "Dental" v pracovní vzdálenosti 80 cm je fixováno na 20 x 14 cm s hloubkou 10 cm.

INTENZITA SVĚTLA

Intenzitu světla funkce "Dental" lze měnit od 15 000 do 60 000 luxů, což umožňuje pracovní pole vhodné pro jakoukoli nechirurgickou stomatologickou praxi.

STUDENÉ SVĚTLO

Studená světlo je vhodné pro odhalení tvrdých tkání, jako jsou zuby nebo kosti.

Chirurgické funkce

OSVÍCENÉ POLE

Osvětlené pole funkce "Chirurgie" v pracovní vzdálenosti 80 cm lze měnit od 14 do 20 cm pouhým stisknutím tlačítka pro zvětšení osvětleného pole (operace se provádí převážně laterálně, takže otočení hlavy pacienta o 45 °C, minimální požadované světelné pole je 20 cm).

INTENZITA SVĚTLA

Variace intenzity světla funkce "Surgery" se pohybuje od 30 000 do 140 000 luxů, což umožňuje pracovní pole vhodné pro jakoukoli zubní ordinaci.

TEPLÉ SVĚTLO

Teplá teplota barev je vhodná pro zobrazení měkkých tkání, jako jsou dásně, krevní cévy a krev.


V naší nabídce najdete kompletní řadu světel stojanových i nástěnných pro všechny operační obory (Chirurgie, stomatologie, zákrokový sál, vyšetřovací křeslo, atd.) 


Modely Slim, Orion DS 40, Orion DS 60, Orion DS 80 

Modely Orion lze doplnit o kameru a to i s HD rozlišením.

FUNKCE

  • ENDO LED - získání přirozeného světla. Tato funkce umožní zapnout jen jeden modul a regulovat intenzitu a teplotu barev.
  • COOL LIGHT - použitím nepřímého světla s minimem ledek nedochází k ohřevu na operačním poli.
  • E-VIEW -  rozšířený pohled, při operacích hrudníku, břicha nebo císařský řez. Osvětlí větší část operačního pole s vyšší intenzitou bez kolísání (32 cm /6000lux).
  • O-COMFORT - nepřímé světlo, zajišťuje operatérovi studené hluboké světlo bez jakéhokoli rozptylu a nežádoucího oslnění.
  • BÍLÉ SVĚTLO - jednotné zbarvení světla z použitých led diod zabrání změně teploty barev a nežádoucím stínovým efektům.