O NÁS

Společnost s-globe s.r.o. se etablovala v českém prostředí v oblasti zdravotnické techniky od roku 2015. Od svého založení si klade za cíl poskytovat klientům pouze to nejlepší zdravotnické vybavení a materiály. S tímto závazkem jsme se stali zástupcem renomované italské společnosti Tecno-Gaz, která se pyšní více než 40letou historií výroby špičkového zdravotnického vybavení.

Tecno-Gaz klade důraz na nejmodernější technologie, uživatelskou ergonomii a bezpečnost pacientů při vývoji svých produktů. Výběrem produktů od Tecno-Gaz zákazníci investují do kvality, spolehlivosti a efektivity.

HISTORIE

Zakladatelem společnosti byl p. Vladimír Ling, který působil v oboru již už od roku 1983. Společnost s-globe vznikla v roce 2015. Dne 22.6.2023 došlo ke zásadní změně vlastnické struktury s-globe. Společnost se připojila ke skupině Medicton Group s.r.o., která působí úspěšně na českém a slovenském trhu se zdravotnickou technikou od roku 2005 (www.medicton.com).

Přestože došlo k této změně dosavadní jednatel společnosti, pan Vladimír Ling, zůstává nedílnou součástí a bude i nadále aktivně přispívat svými zkušenostmi a odborností, zejména v oblasti servisních činností.

Produkty nabízené společností s-globe s.r.o. jsou nově dostupné v internetovém obchodě mateřské společnosti Medicton Group s.r.o. (www.shop.medicton.com), kde zároveň naleznete širokou nabídku dalších zdravotnických přístrojů a příslušenství.

Se změnou majitele dochází i ke změně sídla, provozovny a kontaktních údajů, včetně bankovního účtu.

Původní sídlo společnosti s-globe s.r.o.:
Závist 1161, 156 00 Praha 5

Nové sídlo společnosti s-globe s.r.o.:
Jiráskova 609, 572 01 Polička

Nová provozovna a kontaktní údaje společnosti s-globe s.r.o.:
Na Babě 1526/35, 160 00 Praha 6

Tel.: +420 226 224 834
E-mail obchod: info@s-globe.cz
E-mail servis: servis@s-globe.cz
Webové stránky: www.s-globe.cz, www.shop.medicton.com

Tým s-globe